Hlavní navigace

Jak se krade software po česku

Redakce

Na začátku je dopis podivné organizace BSA vyzývající k udání. Pak kontrola Policie s předáním dokumentů soukromé právní firmě. Na konci pokuta za formální pochybení, jako jsou nenalepené štítky instalací, nebo pozůstatky identifikací jiných verzí v registrech. I takhle může vypadat podle Jiřího Zimy kontrola nelegálního software ve firmě, kterou shrnuje na svém blogu. 

Na začátku je dopis podivné organizace BSA vyzývající k udání. Pak kontrola Policie s předáním dokumentů soukromé právní firmě. Na konci pokuta za formální pochybení, jako jsou nenalepené štítky instalací, nebo pozůstatky identifikací jiných verzí v registrech. I takhle může vypadat podle Jiřího Zimy kontrola nelegálního software ve firmě, kterou shrnuje na svém blogu

Poznámka redakce: kvůli nevěrohodnosti BSA a jeho nemorálnímu přístupu, nejsou tiskové zprávy této organizace delší dobu na Lupě bez komentáře a analýzy přetiskovány. 

Našli jste v článku chybu?
24. 6. 2012 14:24

**Další naprostá pitomost, kus samolepky na počítači nemá nic společného s tím, zda je daný software užíván legálně čili nic.** tohle je sporné to souhlasím, na druhou stranu Microsoft toto požaduje, je to v licenčních podmínkách. pokud se však samolepka dohledala tak se to mělo řešit domluvou . pokud by tu samolepku však nenašli tak je to porušení licenčních podmínek...

19. 6. 2012 2:54
p (neregistrovaný)

Nechapu, jak muze Lupa vydat zpravicku o tak neverohodnem blogu. To jste si to vubec neoverovali ?!!!

Autor blogu si to nejspis vymyslel nebo hodne prikraslil. Pokud by to byla pravda, tak ta firma ma zcela nekompetentni management a tu pokutu mela dostat radove vyssi pro vlastni blbost.