Hlavní navigace

Jak se televize chystají do chytrých mobilů?

Jiří Macich ml.

Velkou expanzi plánují tuzemské televizní stanice na různá mobilních zařízení. Na obohacení obsahu se mohou těšit majitelé iPhonů, iPadů a přístrojů s operačním systém Android a Symbian. Česká televize zprovozní v příštím roce, konkrétně v prvním čtvrtletí, mobilní verzi portálu ČT 4 a především jeho online vysílání. Televize Nova pak plánuje expanzi do chytrých Nokií, kde by chtěla umožnit prohlížení obsahu na portálu Nova.cz včetně videí.

Doba čtení: 1 minuta

Velkou expanzi plánují tuzemské televizní stanice na různá mobilních zařízení. Na obohacení obsahu se mohou těšit majitelé iPhonů, iPadů a přístrojů s operačním systém Android a Symbian. Česká televize zprovozní v příštím roce, konkrétně v prvním čtvrtletí, mobilní verzi portálu ČT 4 a především jeho online vysílání. Televize Nova pak plánuje expanzi do chytrých Nokií, kde by chtěla umožnit prohlížení obsahu na portálu Nova.cz včetně videí.

Podobně je na tom také Óčko, které dá svůj obsah k dobru navíc také na mobily značky Samsung. Novinky chystá pro své diváky i televize Barrandov a zpravodajská Z1. Tématu se podrobněji věnuje článek Jak se české televize chystají do iPhonů a dalších chytrých mobilů? z našeho sesterského serveru DigiZone.cz.

Našli jste v článku chybu?