Hlavní navigace

Jak si založit vlastní e-shop? Levný nemusí být vždy výhra

Jiří Macich ml.

Občas nám do redakce píší s žádostí o radu podnikatelé či zájemci o podnikání, kteří by rádi zprovoznili vlastní e-shop. Úvodu do problematiky provozu vlastního internetového obchodu se věnuje dnešní článek Jak si založit vlastní e-shop? na našem sesterském business serveru Podnikatel.cz. Naleznete v něm tipy na utřídění vlastních priorit před rozjezdem podnikání, požadavky ze zákona na provozovatele e-shopu a e-shop jako takový, možnosti získání potřebného technického zázemí, několik rad k…

Občas nám do redakce píší s žádostí o radu podnikatelé či zájemci o podnikání, kteří by rádi zprovoznili vlastní e-shop. Úvodu do problematiky provozu vlastního internetového obchodu se věnuje dnešní článek Jak si založit vlastní e-shop? na našem sesterském business serveru Podnikatel.cz. Naleznete v něm tipy na utřídění vlastních priorit před rozjezdem podnikání, požadavky ze zákona na provozovatele e-shopu a e-shop jako takový, možnosti získání potřebného technického zázemí, několik rad k propagaci i tipy do začátku z řad zástupců již prověřených internetových obchodů.

Našli jste v článku chybu?
13. 10. 2009 14:00
Za tuto chybu se omlouvame, proverujeme nyni s autorkou zpusob vzniku zminenych citaci a podle toho je upravime ci odstranime.
13. 10. 2009 23:53
uživatel si přál zůstat v anonymitě
"Při úrovni české novinařiny", spolecnest Internet info ocividne setri (asi mu trochu tece do bot) a na jiste prace najima nekompetentni studentky (budou dostupne a levne). Porad bych ale proto jeste neshazoval uroven ceske novinariny. Je pravda, ze Pulitzera tady asi v blizke dobe nikdo neziska (provincni syndrom) :( Ale stejne :) Je zde take rada skvelych a malo docenenych autoru, kterym se docela divim, ze v oboru vubec za soucasnych financnich podminek dale pusobi.