Hlavní navigace

Jakub Kohák další tváří Mňam TV, spolupráce s Ivou Pazderkovou končí

2. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Lifestylová televize posiluje denní formáty, po Leoši Marešovi bude mít i Jakub Kohák prostor každý všední den v podvečerní show. Jednou měsíčně navíc uvede pořad o cestování.

Další známá televizní tvář podepsala kontrakt s lifestylovou televizí Mňam TV. Po Leoši Marešovi a Ivě Pazderkové tak učinil režisér a občasný herec Jakub Kohák, který měl vlastní talk show už na zábavné televizi Pětka a pro Českou televizi připravil zábavný pořad Pečený sněhulák. Na Mňam TV dostane prostor každý všední den podvečer jako tvůrce a protagonista nové zábavné show. Jednou měsíčně se navíc objeví v roli moderátora pořadu zaměřeného na cestování. Jakub má unikátní smysl pro humor a je velký profesionál, jakých je na českém trhu málo. Na spolupráci se velmi těšíme, uvedl Pál Milkovics, generální ředitel společnosti CE Media, která je provozovatelem Mňam TV.

MM socky3

ROZHOVOR: Pál Milkovics: Zvířecí Mňau TV odstartuje nejpozději do 15. října

Televize zároveň oznámila ukončení spolupráce s Ivou Pazderkovou, která měla na Mňam TV vlastní týdenní glosář. Její pořad nenaplnil naše očekávání, zejména co se úspěšnosti týká, proto jsme přistoupili k ukončení smlouvy, vysvětlil Milkovics. Mňam TV na konci června představila rozšíření programového schématu o několik nových pořadů zaměřených na životní styl. V září zahájí vysílání jeden z hlavních taháků nového programového schématu, večerní talk show Leoše Mareše. Do poloviny října pak společnost CE Media plánuje spustit druhý televizní kanál zaměřený na domácí mazlíčky, který ponese název Mňau TV. Obě televize využijí pozice v celoplošném pozemním multiplexu 4.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.