Hlavní navigace

Jan Václav Čep končí v Tiscali Media, Goldbach i Arbovision [AKTUALIZOVÁNO]

25. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Podnikatel Jan Václav Čep se rozhodl stáhnout z internetových projektů a věnovat se nadále společnosti, kultuře a rodině. S odvoláním na Čepovo prohlášení to napsal server Mediář.cz. Svůj 45% podíl v Tiscali Media, který koupil v roce 2008, Čep prodá svým společníkům. AKTUALIZOVÁNO (25.10. 14:30): Firma Tiscali Media dnes informaci potvrdila v tiskové zprávě. Jan Václav Čep podle ní prodává podíl v mediální skupině Dignity a opouští i pozici člena představenstva společnosti TISCALI MEDIA. Čepův…

Podnikatel Jan Václav Čep se rozhodl stáhnout z internetových projektů a věnovat se nadále společnosti, kultuře a rodině. S odvoláním na Čepovo prohlášení to napsal server Mediář.cz.

Svůj 45% podíl v Tiscali Media, který koupil v roce 2008, Čep prodá svým společníkům.

AKTUALIZOVÁNO (25.10. 14:30): Firma Tiscali Media dnes informaci potvrdila v tiskové zprávěJan Václav Čep podle ní prodává podíl v mediální skupině Dignity a opouští i pozici člena představenstva společnosti TISCALI MEDIA. Čepův podíl ve firmě si rozdělí zbývající akcionáři firmy, Kamil Koupý a Bruno Wertlen. Cena obchodu nebude, na základě dohody všech stran, zveřejněna.

K prodeji 45% podílu Jana Václava Čepa má dojít do konce října 2012. Předsedou představenstva TISCALI MEDIA zůstane Kamil Koupý. Pozici výkonného ředitele společnosti zastává Michal Kubík, který na tomto místě loni v září vystřídal právě Jana Václava Čepa.

„Strategie firmy zůstává i po majetkových a personálních změnách stejná, a to je postupně vylepšovat stávající weby v portfoliu skupiny. V příštím roce chceme růst ať už spouštěním nových projektů, nebo akvizicemi,” dodává Koupý.

Tiscali Media v současné době chystá redesign webu Osobnosti.cz a začíná připravovat relaunch filmového serveru Dokina.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Šéfredaktor Lupa.cz a externí spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve editor IHNED.cz, předtím Aktuálně.cz a Českého rozhlasu. Najdete mě na Twitteru nebo na LinkedIn

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).