Hlavní navigace

Jana Bobošíková se zúčastnila setkání firmy napojené na scientology

10. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 6. 2009

Se zajímavým zjištěním přišel server Podnikatel.cz, náš sesterský web. Objevil společnost, která se netají svým napojením na scientology a pořádá kurzy akreditované ministerstvem školství, které paradoxně před scientology varovalo. To by pro naše čtenáře nebyla až tak zajímavá skutečnost. Jak však Podnikatel.cz zjistil, na svou akci pozval např. i Janu Bobošíkovou, kandidátku na ředitele ČT.

Server připomíná, že Jana Bobošíková se na business clubu společnosti Business Success objevila již 17. února, tehdy ještě před volbami do Evropského parlamentu, ve kterých neuspěla. Přítomnost na semináři dokázala např. fotografie, která byla zveřejněna na webu success.cz. Roční obraty takových firem, jako je právě ta, kterou se zabývá Podnikatel.cz, jsou v řádech desítek milionů korun ročně. Tahají snad za nitky českého showbusinessu? Podrobnosti nalezněte v dnešním článku.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.