Hlavní navigace

Jarní kampaň Primy staví na křestních jménech herců z Mordparty

29. 3. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: FTV Prima
UVNITŘ VIDEO – Druhou řadu detektivní Mordparty začne televize Prima vysílat od neděle 9. dubna, od této neděle už ale mohou diváci vidět jarní self promo spoty, postavené mimo jiné na hercích z tohoto seriálu.

Jednou z tváří jarní kampaně Primy je herec Vojta Kotek, který dostal za úkol rozhýbat své jméno Vojtěch. Proto se opírá se písmeno Ě, a když své jméno odsouvá, spadne na levý bok na zem. Musel jsem sebou seknout asi dvacetkrát na zem, bylo to výborné, asi budu mít modřiny, uvedl Kotek.

Upoutávky se natáčely před zelenou klíčovací stěnou, aby se barva a triky na pozadí mohly dále měnit. Markéta Plánková ve svém spotu vsadila na rozdíl od Mordparty, kde vystupuje jako drsná vyšetřovatelka v kalhotách a bundě, na lehkou plisovanou sukni a mašli kolem pasu. V klipu se houpe na houpačce, zavěšené na písmenu A z jejího jména.
Každá upoutávka poběží na obrazovce jen několik vteřin, ale herci museli na place strávit více než hodinu. Z Mordparty dvojici doplnil ještě herec Pavel Batěk.

Autor článku

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.