Hlavní navigace

Je k dispozici vylepšený Twitter pro Android 2.1 a vyšší

14. 2. 2011
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Oficiální mobilní aplikace mikroblogovací služby Twitter pro platformu Android se dočkala nové verze. Stahovat ji lze přes Android Market. Tvůrci předělali uživatelské rozhraní, které je nyní přehlednější a intuitivnější. Novinkou je možnost prohlížet si příspěvky na Twitteru, aniž by bylo nutné se přihlašovat či mít zde vlastní účet.

Oficiální mobilní aplikace mikroblogovací služby Twitter pro platformu Android se dočkala nové verze. Stahovat ji lze přes Android Market. Tvůrci předělali uživatelské rozhraní, které je nyní přehlednější a intuitivnější. Novinkou je možnost prohlížet si příspěvky na Twitteru, aniž by bylo nutné se přihlašovat či mít zde vlastní účet.

Kdo by měl zájem, může si nyní vlastní účet založit přímo z mobilní aplikace. Integrováno bylo také nové universální hledání hledající zadané klíčové slovo napříč celým Twitterem včetně jednotlivých zpráv i uživatelských jmen uživatelů. Nový mobilní Twitter podporuje Android 2.1 a vyšší.

Zdroj: Twitter Blog

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.