Hlavní navigace

Je skutečným nástupcem Steva Jobse šéf divize mobilního software Scott Forstall?

17. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Scott Forstall Je mladý (43). V záři reflektorů vystupuje sebejistě (na střední hrál v jednom představení ďábelského holiče Sweeneyho Todda). Mezi počítačovými nerdy si vydobyl uznání (vystudoval Stanford a pracoval pro NeXT). Je stejně posedlý detaily jako Steve Jobs (v pracovně má údajně klenotnickou lupu, kterou zkoumá každý pixel na nových ikonkách). A divize mobilního software, kterou vede, přináší Applu až 70 procent příjmů.
Scott Forstall

Scott Forstall

Je mladý (43). V záři reflektorů vystupuje sebejistě (na střední hrál v jednom představení ďábelského holiče Sweeneyho Todda). Mezi počítačovými nerdy si vydobyl uznání (vystudoval Stanford a pracoval pro NeXT). Je stejně posedlý detaily jako Steve Jobs (v pracovně má údajně klenotnickou lupu, kterou zkoumá každý pixel na nových ikonkách). A divize mobilního software, kterou vede, přináší Applu až 70 procent příjmů.

Podle knihy Inside Apple s podtitulem Jak nejobdivovanější – a nejvíce tajnůstkářská – americká firma ve skutečnosti funguje, která vyjde příští týden, je právě Scott Forstall budoucím mužem číslo jedna v čele nejúspěšnější technologické firmy posledních let. Autorem knihy je reportér časopisu Fortune Adam Lashinksy.

Zdroj: Fortune 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).