Hlavní navigace

Je v provozu nová mobilní webová verze ICQ

29. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Byla spuštěná nová mobilní webová verze ICQ, která je dostupná na adrese http://m.icq.com. Po jejím zadání do webového prohlížeče mobilního telefonu mohou uživatelé sítě ICQ využívat služeb textové komunikace, aniž by si do svého mobilu museli instalovat tradičního klienta. K tématu: J2ME klient ICQ také podporuje Facebook Chat, Web-ICQ s podporou komunitních serverů

Byla spuštěná nová mobilní webová verze ICQ, která je dostupná na adrese http://m.icq.com. Po jejím zadání do webového prohlížeče mobilního telefonu mohou uživatelé sítě ICQ využívat služeb textové komunikace, aniž by si do svého mobilu museli instalovat tradičního klienta.

K tématu: J2ME klient ICQ také podporuje Facebook Chat, Web-ICQ s podporou komunitních serverů

Kromě komunikace v rámci sítě ICQ odsud lze posílat i stavové zprávy na komunitní servery Twitter a Facebook. Vedle anglické, německé, ruské a hebrejské verze nechybí ani ta česká. ICQ zkrátka opět pokrývá ty regiony, kde má zajímavé zastoupení mezi uživateli.

Zdroj: tisková zpráva

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).