Hlavní navigace

Jedna z cestovních agentur láká do autobusů české televize

Autobusový dopravce Student Agency oslovil Českou televizi, Novu a Primu s nabídkou dostat jejich pořady k divákům právě prostřednictvím tohoto prostředku. Kromě filmů by se tu mohly objevit i zprávy a seriály. S informací přišel server Aktuálně.cz a odvolává se přitom na šéfa agentury Radima Vančuru. Vysílat budeme buď formáty více televizí, či navážeme exkluzivní spolupráci s jedinou. Záleží, jak rychle zareagují a co vše nabídnou, upřesnil Jančura.

A jak se ke spolupráci staví jednotlivé televize? Rozhodně ji neodmítají. Např. mluvčí ČT Ladislav Šticha řekl, že počká jaké podmínky Student Agency nabídne. Generální ředitel Primy Marek Singer k tomu dodal, že nabídka by mohla být velmi zajímavá, je však zatím předčasné dělat jakékoliv závěry. Mohli bychom nabídnout vlastní zpravodajství, seriály, zábavu a life-stylové pořady, konstatoval Singer. Nova se zatím k nabídce nevyjádřila.

Jak dále uvádí Aktuálně.cz, veškeré pořady budou do autobusu posílány prostřednictvím bezdrátového připojení wi-fi. To však bude možné pouze na autobusových zastávkách, či v garážích, kde jsou přípojné body. Důvodem je skutečnost, že přenos velkého objemu dat není během cesty reálný, upřesnil šéf Student Agency.

Našli jste v článku chybu?