Hlavní navigace

JIC poradí, jak dostat firmu na globální trhy

11. 7. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jihomoravské inovační centrum pořádá v pondělí 16. července otevřené setkání na téma Jak dostat firmu na globální trhy. Účastníkům poradí například Cheryl Reynolds, ředitelka novozélandského inkubátoru Soda Inc.

Příští pondělí proběhne v Jihomoravském inovačním centru Den otevřených dveří (pozvánka, PDF, 493 kB). Na setkání bude možné se potkat s konzultanty Innovation parku JIC a externími mentory. Firmy, které uvažují o vstupu do Innovation Parku JIC, se dozví více o jeho nové koncepci a mohou se setkat se zástupci firem, které již v Innovation Parku působí.

Součástí otevřeného setkání bude i přednáška Cheryl Reynolds, ředitelky novozélandského inkubátoru Soda Inc., která účastníkům přiblíží podnikatelské prostředí na Novém Zélandu. Poradí, jak se mohou malé firmy dostat na mezinárodní trhy a zamyslí se nad tím, jaké globální trendy můžeme v nejbližší době očekávat.

Účast na setkání je zdarma, nicméně počet účastníků je omezen. V případě zájmu se registrujte u Adama Hazdry na e-mailu hazdra@jic.cz. Aktuální seznam přihlášených účastníků je k dispozici zde.

Zdroj: JIP

Autor článku

Internetové novinařině se věnuje od roku 2005, kdy začal jako redaktor pracovat pro vydavatelství Internet Info.