Hlavní navigace

Jihočeská CKTV se musela registrovat u RRTV, nabízí na webu audiovizuální obsah

6. 2. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Shaik Moinuddin, podle licence: Public domain
UVNITŘ VIDEO – Stanice se snaží zachytit to nejzajímavější v celém Českokrumlovském regionu. Jejím hlavním cílem je zdokumentovat všechny významné kulturní a společenské akce.

Českokrumlovská regionální televize CKTV se musela za registrovat u Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) jako poskytovatel audiovizuálního obsahu na vyžádání. Na svém webu totiž nabízí nejen textový, ale právě i video obsah a tím pádem její stránky spadají pod správu regulátora. O zápis do databáze požádala CKTV už na začátku prosince, mezi poskytovatele audiovizuálního obsahu ji však regulátor zařadil až na svém posledním zasedání, které se konalo tento týden. Video servis bude poskytovat jihočeská televize oficiálně od 15. února na adrese www.cktv.cz.

Z ARCHIVU: V jižních Čechách vysílá nový multiplex s Jindřichohradeckou a Třeboňskou televizí

MM socky3

Jsme vaše domácí televize, která se vždy snaží zachytit to nejzajímavější v celém Českokrumlovském regionu. Naším hlavním cílem je zdokumentovat všechny významné kulturní a společenské akce. Prezentujeme města i obce, sportujeme s Vámi. Prostřednictvím celostátního vysílání informujeme diváky jak z našeho kraje, tak i z ostatních míst celé České republiky. Zároveň tím vytváříme archivní fond, který je skutečnou pamětí národa a zachycením času a událostí, ve kterých žijeme, představuje své vysílání divákům regionální televize, která vstupuje do lokálních oken stanice Pohoda Relax.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.