Hlavní navigace

Česká verze dětského kanálu JimJam začne vysílat 3. prosince

30. 11. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Digitální kabelová televize DVB-C Autor: 115393
30. 11. 2007

Od pondělí 3. prosince posílí dětské televizní kanály v češtině nový program JimJam. Stanice zaměřená na předškolní děti ve věku od jednoho do šesti let se objeví v digitální kabelové televizi společnosti UPC, satelitní službě UPC DirectČeské republice a na Slovensku, a také v satelitní platformě CS Link (konkrétně na kartách společnosti Trade&Technology v balíčku MULTI) a slovenské satelitní platformě SkyLink.

Rozšíření stanice JimJam do ostatních sítí bude pokračovat v závislosti na výsledcích probíhajících obchodních jednání, říká Alena Blahovcová, ředitelka české pobočky společnosti Chello Zone, která program zastupuje v České republice a na Slovensku. JimJam bude vysílat 24 hodin denně v češtině a nabídne příběhy známých dětských hrdinů jako Bořek Stavitel nebo Mašinka Tomáš.

KL24

Program stanice JimJam je inspirován posledními světovými trendy v oblasti dětské televizní zábavy. Přináší naprosto ojedinělou skladbu dětských pořadů, pohádek a písniček, u kterých se děti pobaví, ale zároveň mohou poznávat okolní svět a rozvíjet svou osobnost, uvádí Blahovcová. Televize vysílá od roku 2006, kdy se objevil v satelitní platformě Sky Italia. V současné době jej mohou naladit čtyři miliony domácností.

JimJam patří společnosti Chellomedia vlastněné skupinou Liberty Global, majitelem kabelové a satelitní společnosti UPC. 10. prosince má kanál spustit na adrese www.jimjam.tv českou verzi internetových stránek.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).