Hlavní navigace

Jiří Chum nebude propagovat Primu Cool, vrací se na Radiožurnál

27. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
27. 3. 2009

Dlouholetý rozhlasový moderátor, nyní tvář televizí Prima a PR koordinátor aktivit jejího druhého kanálu Jiří Chum se vrací do rozhlasové branže. Od dubna znovu nastoupí na post moderátora v Českém rozhlase. Chum působil šest let na ČRo 1 – Radiožurnálu, odkud v lednu na vlastní žádost odešel, aby se naplno věnoval práci na Primě.

PSALI JSME:
Moderátor Zpráv TV Prima Jiří Chum bude koordinovat PR Primy
Chum se na Primě postará i o seriály na chystané dvojce

Svou televizní práci chtěl rozšířit coby koordinátor PR aktivit televize Prima, zejména jejího nového kanálu Prima COOL. Měl se věnovat promotion zahraničních seriálů vysílaných na plánovaném druhém kanálu. Nyní si svůj krok rozmyslel a rozhodl se vrátit zpět do Radiožurnálu.

Koordinátorka zpravodajských stanic Českého rozhlasu Hana Hikelová jeho krok uvítala. „Je obtížné najít mužský hlas – moderátora do vysílání ČRo 1 Radiožurnálu, který by splňoval požadované parametry veřejnoprávního média. Jsem proto ráda, že se Jirka rozhodl vrátit. Potřebujeme posílit mužské hlasy na Radiožurnálu, i proto jsme jako náhradu hledali právě mužský hlas,“ uvedla Hikelová na neformálním setkání s novináři.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).