Hlavní navigace

Jiří Krampol: Rumun by neměl rozhodovat, co se líbí českým divákům

2. 4. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
2. 4. 2010

Neobvykle tvrdě se obul do současných i bývalých ředitelů dvou největších českých komerčních televizí, Novy a Primy, herec Jiří Krampol. Litevec nebo Rumun budou rozhodovat, co se líbí českým lidem, prohlásil v rozhovoru s režisérem Filipem Renčem pro Magazín MF Dnes. Televizi Prima svého času vedl Litevec Alexandras Cesnavicius, nejvyšším šéfem Novy je Rumun Adrian Sarbu, který vede celou mediální skupinu CME, pod kterou Nova spadá.

Krampol se ale pustil také do bývalého ředitele Primy Martina Dvořáka, který v současné době šéfuje pražskému dopravnímu podniku. Ten idiot, co dělal na Primě sedm let ředitele… Dodnes lituju, že jsem mu nedal přes hubu. Seděl, nohy na stole, nepozdravil a řekl: „Co máte?“ To byl jeho způsob konverzace. Takoví blbci nalezli do všech televizí a jen přebírají pořady ze zahraničí, řekl Krampol.

cif - debata 2

KOMENTÁŘ: Přes hubu by potřeboval spíš Jiří Krampol

Za Dvořáka se Prima rozloučila z dlouholetým pořadem Jiřího Krampola Nikdo není dokonalý. S podobným formátem poté Krampol cestoval po republice a podporoval předsedu ČSSD Jiřího Paroubka.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).