Hlavní navigace

Jiří Pomeje moderuje na Frekvenci 1 noční proud, chce se bavit o sexu

28. 12. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

28. 12. 2010

Nový kontaktní pořad Česká noc na rádiu Frekvence 1 moderuje od tohoto pondělí 27. prosince herec a producent Jiří Pomeje. Pořad je novinkou hned dvojnásobnou, protože úloha rozhlasového moderátora je pro Jiřího Pomeje zcela novou zkušeností. Česká noc se bude vysílat vždy od půlnoci do tří hodin ráno, každé pondělí a čtvrtek, sdělila PR manažerka stanice Radka Pilzová.

K TÉMATU: Frekvence 1 nabízí dvě internetová rádia: Legendy a Romantika

DT2021

Pomejův pořad je čistě kontaktní, posluchači mu mohou volat do studia a probírat s ním svoje problémy, což se prý v hojné míře dělo již v pondělí. Je to obrovskej adrenalin, ale jsem tady pro vás. A proto chci, abyste mi volali s jakýmkoliv problémem. Jestli budete mít krásnej sex, špatnej sex, máte problémy, berete prášky, rozvádíte se, nerozvádíte se. To všechno jsem zažil, prohlásil sám Pomeje.

Už pilotní díl vysílání dokázal, že výběr moderátora bylo dobré rozhodnutí. Charismatický hlas a empatický přístup zajistil Jiřímu okamžité propojení s posluchači a hlavně posluchačkami, které se mu neváhaly svěřit s mnoha citlivými problémy, dodala Pilzová.

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.