Hlavní navigace

Jízdenka s příplatkem za Internet?

27. 7. 2004
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

K WiFi si dovolím ještě jednu osobní poznámku. Poměrně často pendluji mezi Prahou a Brnem. Mým problémem je připojení k Internetu. Ubytování si vybírám po známých, u kterých se budu moci připojit, na schůzkách prosím o pár minut na síti. GPRS mě nebaví, protože je to žrout energie, která se mobilu na cestách nedostává. Uvítal bych možnost zajít na nádraží do čekárny s hotspotem a tiskárnou. Ve vlaku potkávám magorů s notebookem víc. Vážně by byl problém, aby se České dráhy na nádražích, kde…

K WiFi si dovolím ještě jednu osobní poznámku. Poměrně často pendluji mezi Prahou a Brnem. Mým problémem je připojení k Internetu. Ubytování si vybírám po známých, u kterých se budu moci připojit, na schůzkách prosím o pár minut na síti. GPRS mě nebaví, protože je to žrout energie, která se mobilu na cestách nedostává. Uvítal bych možnost zajít na nádraží do čekárny s hotspotem a tiskárnou. Ve vlaku potkávám magorů s notebookem víc. Vážně by byl problém, aby se České dráhy na nádražích, kde staví mezinárodní rychlíky, domluvily s nějakým poskytovatelem na vybudování sítě hotspotů? Vždyť podél kolejí vede optika.

Autor článku

Autor se zabývá výkonovým marketingem na internetu. Pracoval pro Advertures, Dobrý web a Outrider. Martin byl dříve redaktorem Lupy a dalších periodik o IT.