Hlavní navigace

JOJ Family oznámila datum startu a ukázala logo

29. 8. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V logu je skutečně obsažena spirála, nebojí se provozovatel o tahanice s Novou jako v případě JOJ Cinema?

Stanice JOJ Family odstartuje 5. září v 16 hodin pořadem Soudní síň, českou verzí slovenského pořadu Súdna sieň. Českou verzi si nechala vyrobit přímo skupina JOJ. Obdobný pořad vysílá i skupina Barrandov. Serveru DigiZone se zatím nepodařilo zjistit, jestli jde o odlišné české licence.

K TÉMATU: JOJ Family bude částečně kopií hlavní JOJky, některé původní seriály odvysílá v češtině

Dle porovnání schématu s hlavní JOJ bude zatím první týden v souběžném vysílání pouze zpravodajství, v 19 hodin Krimi a v 19:30 Noviny, prime time začíná každý den ve 20:20.

První den vysílání ve 20:20 se objevuje první díl šesté série pořadu Československo má talent. Čeští diváci tak uvidí první díl pořadu oficiálně o den později než slovenští. Nové díly pořadu budou pravidelně vysílány v pondělí a ve středu, na slovenské JOJ v neděli a ve středu.

V programu převažují slovenské názvy, i když většinou bude vysílána slovenská verze pořadu. V prvním týdnu vysílání se tak například dále objevují Nákupní maniačky (podobný pořad vysílá i skupina Barrandov pod názvem Popelka a může jít o shodné licence), Hádej můj věk, Odsouzené, Poldové v akci, Naši, První oddělení a další. Pro českého diváka ale bude nejspíš atraktivní hlavně nová série pořadu Československo má talent.

MM socky3

K TÉMATU: JOJ Cinema má nové logo, ve vysílání se objeví pravděpodobně zítra

Televize dále na Facebooku přestavila zřejmě oficiální logo. Jedná se o logo hlavní JOJ a přidaným nápisem Family. V logu se tak objevuje spirála, za kterou se již v minulosti JOJ na českém území dostala do problémů s českou Novou, která žalovala její první logo JOJ Cinema a tehdy dostala od soudu předběžné opatření. JOJ Cinema má v tuto chvíli již třetí logo.

Autor článku

Autor se dlouhodobě zajímá o film a televizní vysílání.