Hlavní navigace

JOJ Klub nebude novou televizní stanicí, říká šéf TV JOJ František Borovský

28. 7. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
28. 7. 2011

JOJ Klub jako třetí kanál televize JOJ? Spekulace, tvrdí generální ředitel této slovenské stanice František Borovský ve videu na webu Husté.sk, který je věnován odpovědím na dotazy diváků. Možná jste nyní překvapeni, ale nemůžeme za to, že někteří lidé, kteří pustili tuto informaci do světa, se přesně nezeptali na to, co JOJ Klub je. Určitě to není nová televizní stanice, kterou bychom chystali, uvedl Borovský.

MMF tip early

K TÉMATU: Televize Joj pracuje na svém třetím programu. Registrovala si Joj Klub

Generální ředitel televize JOJ v rozpravě k divákům uvedl, že kdyby nový kanál JOJ Klub televize chystala, muselo by o tom její vedení vědět. Přiznám se, že o tom nevíme vůbec nic, konstatoval František Borovský. To, že se jedná o pouhé dohady, potvrdil serveru Marketér.sk tiskový mluvčí TV JOJ Jozef Gogola. Spekulace internetových portálů nebude komentovat, sdělil webu Gogola. Domněnka, že vzniká třetí kanál z rodiny TV JOJ vznikla v polovině květnu díky webu Mediálne.sk. Ten informoval o registraci nových domén jojklub.sk a jojklub.eu a také ochranné známce JOJ Klub.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).