Hlavní navigace

JOJ Plus díky americkému X Factoru rekordní. Měla podíl téměř 15 %

26. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
26. 9. 2011

Zařazení prvního ročníku americké verze pěvecké soutěže X Factor na slovenský kanál JOJ Plus jen s minimálním zpožděním oproti premiéře ve Spojených státech se vyplatilo. Show si získala v pátek večer podíl na publiku neuvěřitelných 14,8 % (cílová skupina 12–54), rating 5 % a 209 tisíc diváků. Informoval o tom server serialy.kinema.sk s odvoláním na data z peoplemetrů, které sledovanost měří.

KL22 hlasovani

K TÉMATU: X Factor na JOJ Plus už v pátek, jen pár hodin po premiéře v USA

Na tematický kanál jde o velice dobrý výsledek. Web informoval, že pořad se tak stal nejsledovanějším formátem stanice v její prozatím tříleté historii. Rekordní byl také celodenní podíl JOJ Plus – 8,6 %. Stanici se vyplatila sázka na první ročník americké soutěže, kterou vysílá kanál FOX, což je také pravděpodobně důvodem, proč ji některé zahraniční televize vysílají. Například britská ITV si nechává svůj originální formát na Ostrovech a dále ho neposkytuje.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.