Hlavní navigace

Jolana Voldánová se vrací do České televize, Události ale moderovat nebude

9. 12. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Voldánová opustila hlavní zpravodajskou relaci Události, a Českou televizi vůbec, 16. června 2013. S diváky se rozloučila v přímém přenosu. Voldánovou tehdy nahradila Daniela Písařovicová.

Populární moderátorka Jolana Voldánová se po roce a půl vrátí na obrazovky diváků České televize, nikoliv však do zpravodajství. Voldánová bude od ledna jednou z tváří lifestylového magazínu Sama doma, který je určen především ženám v domácnosti a každý všední den ho vysílá první program. Novinku na svém webu oznámila sama České televize. Nástup Voldánové souvisí s obměnou dámského tria, na něž jsou diváci zvyklí. Moderátorka nahradí Martinu Vrbovou Hynkovou, která odchází na mateřskou dovolenou. Do zpravodajství se podle svých slov vracet nechtěla. Dvacet let v něm už jí prý úplně stačilo.

UXD

Z ARCHIVU: Jolana Voldánová skončila v Událostech ČT, nahradí ji Daniela Písařovicová

Jolana Voldánová opustila hlavní zpravodajskou relaci Události, a Českou televizi vůbec, 16. června 2013. S diváky se rozloučila v přímém přenosu. Voldánovou tehdy nahradila Daniela Písařovicová. Stávající moderátorskou čtveřici tvoří kromě ní také Aneta Savarová, Marcela AugustováJakub Železný. Na moderátorskou práci však dlouholetá tvář televizní obrazovky nezanevřela. Stala se jedním ze staničních hlasů Českého rozhlasu Pardubice, a později se objevila i na celostátním okruhu Dvojka, kde figuruje jako jedna z „tváří“ pořadu Je jaká je. Dvojka nedávno dostala nový zvukový obal a staniční motto „Spolu je nám hezky“.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.