Hlavní navigace

Jolana Voldánová si zahrála uklízečku v klipu pardubického Divadla Exil

12. 11. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO – Klip propaguje čtvrtý ročník seriálu akustických koncertů Bez šťávy, Voldánovou k angažmá získal jeho režisér Tomáš Klement z pardubického studia Českého rozhlasu

Uklízečku si zahrála v klipu pardubického Divadla Exil bývalá moderátorka hlavní zpravodajské relace České televize Jolana Voldánová. Na úplný závěr propagačního videa, které láká na čtvrtý ročník seriálu akustických koncertů Bez šťávy, uklízí rozbitou lahev od šťávy. „Účast na klipu jsme dohodli díky naší dlouhodobé spolupráci na pořadu Rande s Jolanou, který Jolana Voldánová připravuje pro pardubické studio Českého rozhlasu,“ řekl serveru DigiZone.cz režisér a scénárista klipu Tomáš Klement, který ještě jako šéfredaktor ČRo Pardubice pořad s Voldánovou pro pardubický rozhlas domlouval.

MMF23 tip3

K TÉMATU: Jolana Voldánová skončila v Událostech ČT, nahradí ji Daniela Písařovicová

„Natáčení klipu bylo celodenní záležitostí. Myslím, že kdybychom se s Jolanou Voldánovou neznali z dřívějška, asi by do toho nešla. Pomohla nám i její slabost pro divadlo, původně totiž chtěla být herečkou,“ vysvětlil Klement. Jolana Voldánová ukončila svoje působení v České televizi letos v červnu. Na závěr hlavní zpravodajské relace 16. června se rozloučila s diváky a oznámila, že ji v týmu moderátorů nahradí Daniela Písařovicová.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je šéfredaktorem serveru o digitálním vysílání DigiZone.cz a redaktorem týdeníku Reflex.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).