Hlavní navigace

Joyce uvádí nový 56K modem WELL

7. 4. 1999
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost Joyce ČR, výhradní dovozce faxmodemů Well pro Českou republiku, uvádí na trh nový homologovaný 56K faxmodem s označením WELL FM-56PCV. Jedná se o interní modem, který využívá sběrnici PCI, což přináší uživatelům výhodu snadné instalace a velmi rychlé komunikace s počítačem.

Jak ukazují zkušenosti uživatelů, česká telefonní síť nabízí ve většině lokalit dostatečné podmínky pro nasazení modemů s rychlostí 56K. V řadě případů však zůstává úzkým hrdlem komunikace mezi modemem a počítačem. Jedno z možných řešení nabízí nový faxmodem WELL FM-56PCV. Jde o interní model, který je určen pro sběrnici PCI a díky tomu nabízí velmi rychlou komunikaci s PC. Jeho uživatelé navíc oceňují snadnou instalaci „Plug'n'Play“. Základem modemu je čip od firmy Rockwell, který podporuje oficiálně uznaný standard V.90 i substandard K56Flex.

Vedle datových služeb umožňuje faxmodem uživatelům také použití hlasových funkcí včetně SpeakerPhone. Součástí dodávky je i ovládací software SuperVoice, který usnadní plné využití všech možností faxmodemu.

Jak je u firmy Joyce ČR samozřejmostí, faxmodem FM-56PCV prošel úspěšně homologačním řízením (rozhodnutí č. T-1128) a získal povolení pro použití v české telefonní síti.

Doporučená koncová cena byla stanovena na 2.370 Kč a u autorizovaných partnerů firmy Joyce ČR (například AutoCont, Comfor, Elko, INEC a další) bude k dostání počátkem dubna.

CIF 24 - tip - superearly cena

Podrobné informace jsou k dispozici na serveru www.well.cz.

Marek Antoš

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je někdejším šéfredaktorem serveru Lupa. V současné době už se psaní věnuje pouze v míře menší než malé, a to zásadně pro radost.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).