Hlavní navigace

Povánoční výprodeje začínají. Potrvají až do začátku ledna, někdy i déle

25. 12. 2017
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Mall.cz
AKTUALIZOVÁNO – Už dnes si můžete začít objednávat zlevněné zboží u řady prodejců, a to včetně televizorů. Podívali jsme se na situaci u těch největších.

AKTUALIZOVÁNO, 26. 12. – Povánoční výprodej začal i na CZC. Kategorie jsou jasně rozděleny, takže ihned vidíte například televizory. Výrobky můžete setřídit i podle ceny, u každého z nich pak vidíte i výši slevy.

Na Alze najdete výprodej pod sloganem „Best of výprodej až 80 %“ a nabízeny jsou výrobky všech druhů stejně jako o černém pátku. Televizory bohužel jsou – stejně jako minule – skryty pod nic neříkající položkou „Alza“, kde je i tzv. bílé zboží a počítačové a fotografické produkty. Dnes dopoledne jsme mezi televizory našli desítky výrobků v aktuální ceně od 2800 Kč, inzerované slevy dosahují až 54 % a televizory se takto dají i filtrovat.

CZC – zatím výprodej není.

NAPSALI JSME: Prodloužený Black Friday, resp. Cyber Monday: většinou nic nebo dnes naposled

Mall ohlásil výsledky letošního Black Friday

Alza hlásí výsledky. Black Friday přinesl rekordní výši denního obratu

Datart přichází s „Maxi výprodejem“ a také přehledným a naprosto jasným řazením výrobků, kde televizory vidíte hned v hlavním menu. Na dnešní den počítadlo načetlo 374 produktů z oblasti televizorů a audio-video. Vybírat můžete podle značky, řadit třeba i od nejlevnějšího. V přehledu audia a videa nechybějí ani set-top boxy, včetně satelitních, a uvádí se, že je nabídka obměňována denně. Datart hovoří i tom že: Vybírejte on-line ze stovek produktů, a navíc přímo v našich 39 prodejnách jsou další extra kousky za výprodejové ceny v limitovaném množství.

„Hvězdný výprodej, slevy až 70 %“ u Euronicsu je také jasně rozdělen, takže okamžitě vidíte nejprodávanější produkty, stejně jako televizory. Řadit můžete podle ceny, abecedy i hodnocení, u produktů však nebyla k vidění výše slevy. Nejlevnější televizor byl ke koupi za 8990 Kč.

Mobile Internet Forum 2022

Kasa má „Velký výprodej, slevy až 80 %“. A trvá dokonce až do 21. ledna 2018 nebo do vyprodání zásob, přičemž s ním společnost začala už včera. Výrobky jsou perfektně rozděleny, nikde se nic neskrývá, takže jsou ihned k vidění „TOP produkty“ i televizory. U nich nechybí výše slevy, řadit můžete nejen od nejlevnějšího, ale i podle slevy jako takové, a tak by to mělo vypadat. Nejdostupnější televizor byl dnes v prodeji za 3790 Kč.

„Mega výprodej“ na Mallu nabízí televizory pod položkou „Elektronika“ a jde opět o celou kategorii audia a videa. Řadit můžete i podle nejnižší ceny a hodnocení, výši slevy najdete u jednotlivých produktů. Ke koupi jsou tu nejen televizory, ale i zesilovače a receivery, někdy i s kompletním řešením systému 5.1, a například také výrobky B&O. Dnes dopoledne byla mezi audiem a videem k vidění i celá řada televizorů už od zhruba 3000 Kč.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.