Hlavní navigace

Junior Internet: které weby uspěly v soutěžích jedenáctého ročníku?

Jiří Macich ml.

Jedenáctý ročník projektu Junior Internet má vítěze svých internetových soutěží, do kterých došly zhruba tři stovky přihlášek od autorů online projektů do 18 let. V soutěži JuniorWeb vyhráli v kategorii do 15 let Jan Uruba s webem o netboocích Netbookportal.cz a Pavel Surý s projektem Netter.cz, což je nástroj pro tvorbu jednoduchých mikrostránek. V kategorii nad 15 let zvítězili Jiří Podborský s webem České-sjezdovky.cz a Jakub Rož s projektem Školní sešit. O tom jste si již mohli přečíst i…

Doba čtení: 1 minuta

Jedenáctý ročník projektu Junior Internet má vítěze svých internetových soutěží, do kterých došly zhruba tři stovky přihlášek od autorů online projektů do 18 let. V soutěži JuniorWeb vyhráli v kategorii do 15 let Jan Uruba s webem o netboocích Netbookportal.cz a Pavel Surý s projektem Netter.cz, což je nástroj pro tvorbu jednoduchých mikrostránek. V kategorii nad 15 let zvítězili Jiří Podborský s webem České-sjezdovky.cz a Jakub Rož s projektem Školní sešit. O tom jste si již mohli přečíst i zde na Lupě v článku Webovinky 34: Sdílejte všechno! Sešity, zkušenosti i chalupu po babičce.

V soutěži JuniorErb, kde soutěží webové stránky pro města, obce, regiony, turistická místa či veřejnou správu, uspěl Petr Socha s webem o Liberci Liberec-city.cz a David Alexa se stránkami Gymnázia v Českém Těšíně, kde studuje. Přehled vítězů ve zbylých soutěžích a další informace o projektu Junior Internet si můžete dohledat na http://www.ju­niorinternet.cz. Lupa.cz je mediálním partnerem projektu.

Našli jste v článku chybu?