Hlavní navigace

Kabelová televize UPC láká klienty na rychlejší internet a více programů

Podobně jako satelitní služba freeSAT i UPC Digital dá všem zákazníkům na Vánoce balíček programů Filmbox Plus v hodnotě 99 Kč na měsíc zdarma.
Lukáš Polák 14. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost UPC Česká republika, provozovatel největší kabelové televize na našem trhu, chce potenciální zákazníky nalákat na své produkty. V době vánočních svátků připravila promoakci týkající se jak internetu, tak i kabelové televize. Pokud si zákazník objedná například TV balíček Klasik a Internet 100 Mb/s, získá na 3 měsíce 200Mb/s internet a TV Horizon Komfort s více než 100 TV programy (37 v HD), videotékou My Prime a mobilní televizí Horizon Go, uvedl Jan Kohout, marketingový ředitel UPC.

Content tip témata

ČTĚTE TAKÉ: Satelitní služba freeSAT zařadí stanici FilmBox Extra HD, nabízí i vánoční rádio

Podobně jako satelitní služba freeSAT i UPC Digital dá všem zákazníkům na Vánoce balíček programů Filmbox Plus v hodnotě 99 Kč na měsíc zdarma. V balíčku jsou kanály FilmBox Plus, FilmBox Premium, FilmBox Extra HD a Filmbox Family. Diváci se mohou těšit na filmy jako Lásky čas, Králova řeč, pohádky Já padouch 2 a novou verzi oblíbené Popelky nebo akční film Rychle a zběsile 6. Zákazníci se nemusí o nic starat, UPC balíček automaticky aktivuje 15. prosince na dobu jednoho měsíce.