Hlavní navigace

Kanál PV TV v satelitní Digi TV zahájil ostrý provoz, na češtinu zapomněl

9. 12. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
9. 12. 2009

Maďarský rybářský a lovecký kanál PV TV, který je v rumunské satelitní platformě Digi TV náhradou za stejně laděný Fishing&Hunting společnosti IKO Kabel, přešel z testovacího vysílání do ostrého provozu. Svědčí o tom skutečnost, že z programu zmizela informační lišta, která upozorňovala diváky na blížící se start v lokalizované mutaci.

Vysílání bylo obohaceno o nové grafické prvky a na konci upoutávek je vždy textová informace v několika jazycích. I když se v upoutávkách už český jazyk objevuje, doposud není jasné, kdy ho stanice nasadí. Na nedávný dotaz serveru DigiZone.cz, kdy bude program lokalizován do našeho jazyka, stanice reagovala tak, že takto bude dostupný pouze prostřednictvím DVB titulků, o jejichž nasazení však nebylo rozhodnuto a je v podstatě otázkou, kdy k tomuto kroku dojde.

Cloud23

ČTĚTE TAKÉ:
Lovecká PV TV v satelitní Digi TV česky nebude
Z nabídky satelitní Digi TV zmizel kanál DoQ, F&H nahradila PV TVUkázka z vysílání tematického kanálu PV TV. Foto: autor

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).