Hlavní navigace

Kanál The QYOU dostupný ve Skylinku si zajistil téměř dvousetmilionovou investici

30. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„To, co před dvěma lety vypadalo jako zárodek dobrého nápadu, se nyní rozrostlo v globální televizní síť, která je k dispozici milionům diváků,“ uvedl spoluzakladatel stanice G. Scott Paterson.

Finanční investici ve výši 10,4 milionu kanadských dolarů, tedy přepočtu přibližně 187 milionů korun, získal provozovatel tematického kanálu The QYOU, který je dostupný v České republice a na Slovensku prostřednictvím satelitní služby Skylink a jako jediná stanice tohoto typu se zaměřuje výhradně na poskytování on-line videozábavy. Peníze, které poskytly bankovní společnosti Clarus Securities, Cormark, Power One Capital a Primary Capital, mají zajistit tomuto programu bezpečné fungování do budoucna. Investice do The QYOU se zvýšila na 14,7 milionu kanadských dolarů (přibližně 265 milionů korun).

Cloud23

ČTĚTE TAKÉ: Skylink zařadí do nabídky kanál QYou, unikátní stanici s internetovým videem

To, co před dvěma lety vypadalo jako zárodek dobrého nápadu, se nyní rozrostlo v globální televizní síť, která je k dispozici milionům diváků 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, ve více než třiceti zemích, uvedl spoluzakladatel a předseda představenstva The QYOU G. Scott Paterson a doplnil, že věří v dobrou investici do této stanice a její potenciál do budoucna, kdy diváci vyžadují takzvanou „TV Everywhere“, tedy televizi dostupnou kdekoliv. Scott Ehrlich, generální ředitel, pak poděkoval za rostoucí důvěru představenstva, které tuto finanční investici schválilo. Peníze mají mimochodem zajistit další hladkou expanzi The QYOU.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).