Hlavní navigace

Kanál VH1 se vzdal svých nejlepších znělek, vsadil na nové

24. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
24. 11. 2010

UVNITŘ VIDEO Hudební kanál VH1, který patří do portfolia stanic společnosti MTV Networks, přistoupil v minulých dnech k riskantnímu kroku. Televize vyměnila léty prověřené znělky, jež patřily na obrazovce v oblasti proma pravděpodobně k tomu nejlepšímu. Původní identy kombinovaly dohromady skladby od různých interpretů, do nichž byly vkládány videoklipy od jednotlivých zpěváků, zpěvaček a skupin.

K TÉMATU: VH1 bude mít od října novou grafiku i pořady

V jedné ze znělek, kterou VH1 používala ještě koncem minulého týdne, byla například ústředním hudebním motivem skladba Cry Me A River od zpěváka Justina Timberlaka, do níž byly vložené tematicky úryvky z klipů například od Pink, Norah Jones, Mariah Carrey, Jennifer Lopez, Enriquea Iglesiase nebo Macy Gray. Nové identy už obsahují ukázky songů, které následují za sebou a na konci jsou doplněny logem stanice. O tom, zdali se tento krok MTV povedl, se můžete přesvědčit ve videích, která přikládáme níže.

KL22 hlasovani

Jedna z původních znělek kanálu VH 1.

Jeden z nových identů kanálu VH 1.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.