Hlavní navigace

Kanály Arena Sport 1 a 2 získaly licenci od slovenského regulátora

29. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V minulosti byla jednatelem TV Central nejen Alice Zemanová, která zůstává ve struktuře firmy i nadále, ale i generální ředitel Slovak Sportu Róbert Greguš a jeho syn Lukáš Greguš.

Slovenská Rada pro vysílání a retransmisi (RVR) udělila na svém posledním zasedání digitální celoplošnou licenci kanálům Arena Sport 1 a Arena Sport 2. Jejich provozovatelem bude společnost TV Central. Další informace ohledně chystaných programů nejsou známy. V minulosti se objevily spekulace, že oba programy by mohly nahradit vysílání stávajících televizí Slovak Sport.TV1 a Slovak Sport.TV2, což se ale prozatím nepotvrdilo. Generální ředitel obou programů Róbert Greguš aktuálně s médií nekomunikuje. Serveru DigiZone.cz nezvedl mobilní telefon a neodpověděl ani na e-mailovou zprávu.

ICTZ_2022_EARLY

ČTĚTE TAKÉ: Slovak Sport by mohl změnit název, operátoři se o jeho osud neobávají

Zajímavý je nicméně pohled do Obchodného registru, slovenské obdoby Obchodního rejstříku. V minulosti totiž byla jednatelem nejen Alice Zemanová, která zůstává ve struktuře firmy i nadále, ale i již zmiňovaný Róbert Greguš a jeho syn Lukáš Greguš. Oba ovšem byli jako společníci v nedávné době vymazáni. Syn a otec Gregušové už jako jednatelé TV Central nefigurují od poloviny července letošního roku. Právě jejich společnost byla v minulosti vedle Alice Zemanové jedním ze tří společníků. Jediným společníkem a jednatelem ve společnosti TV Central je aktuálně již zmiňovaná Zemanová.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.