Hlavní navigace

Kanály Viasat Explorer a Viasat History kompletně změnily vizuál

8. 12. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
8. 12. 2009

UVNITŘ PŮVODNÍ A NOVÁ LOGA V posledních několika týdnech došlo u řady kanálů ke změně grafického vizuálu a stranou nezůstaly ani programy Viasat Explorer a Viasat History, které k tomuto kroku přistoupily právě dnes. Novinkou jsou především jemně bílá loga, která nyní tolik neruší při sledování pořadů, jako tomu bylo u barevných variant. Změnily se i jejich motivy.

Velký nápis Explorer nyní nahradilo písmeno X a History H, které navíc symbolizuje dvě uprostřed spojené věže. Jak již bylo řečeno, během pořadů se používají bílé varianty, avšak v upoutávkách a self promotion jsou loga barevná. Viasat Explorer ho má červeno-bílé, Viasat History modro-bílé. Aby bylo jasné, o které jde stanice, je ještě pod nimi uveden jejich název šedivou barvou opět s důrazem na odlišení klíčového písmena, tedy X a H. Novou podobu mají též webové stránky na adrese www.viasat.sk.


Nová podoba loga kanálu Viasat History během pořadů. Foto: autor

CIF23


Stará loga kanálů Viasat Explorer a Viasat History.


Nová loga kanálů Viasat Explorer a Viasat History.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).