Hlavní navigace

Kapacita na lednový UXCamp je už plná, stále se však můžete přihlásit s přednáškou

9. 1. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Asociace UX pořádá v sobotu 26. ledna v pražském Node5 třetí ročník UXCampu. Registrace už je plná, ale v případě zájmu se můžete přidat na čekací list. Jak to tak u akcí zdarma bývá, občas na poslední chvíli někdo odřekne. UXCamp je (ne)konference typu barcamp, program si tvoří sami účastníci. Ke dnešnímu dni je přihlášeno 13 příspěvků, namátkou na téma: Principy webdesignu s Janem Řezáčem, Mobile User Research od Vládi Kalinaye, nebo I don’t like your design! s Petrem Štědrým.

Asociace UX pořádá v sobotu 26. ledna v pražském Node5 třetí ročník UXCampu. Registrace už je plná, ale v případě zájmu se můžete přidat na čekací list. Jak to tak u akcí zdarma bývá, občas na poslední chvíli někdo odřekne.

Cloud 22 temata

UXCamp je (ne)konference typu barcamp, program si tvoří sami účastníci. Ke dnešnímu dni je přihlášeno 13 příspěvků, namátkou na téma: Principy webdesignu s Janem Řezáčem, Mobile User Research od Vládi Kalinaye, nebo I don’t like your design! s Petrem Štědrým.

Máte-li také chuť pomoci formovat zdejší UX komunitu, přispět s něčím zajímavým, nebo předat ostatním praktické rady, je neformální atmosféra UXCampu to pravé pro vás. Ve svém vystoupení můžete přijít prakticky s čímkoliv, od 5ti minutových vstupů, přes přednášky a diskuze až po workshopy. Příspěvek můžete přihlásit na wiki UXCampu, kde k vystoupením najdete i více informací.

UX Camp

Kdy: 26. 1. 2013

Kde: Node5, Radlická 50, Praha 5

Důležité odkazy:

Autor článku

Autorka se zabývá použitelností a souvisejícími oblastmi. Najdete ji na Linkedin, Twitteru. Pracuje pro Dobrý web. Člen Asociace UX (dříve ACM SIGCHI Prague).