Hlavní navigace

Karel Gott oslaví sedmdesátiny i v Óčku

22. 6. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

22. 6. 2009

UVNITŘ FOTO Karel Gott oslaví své sedmdesáté narozeniny také s diváky hudební televize Óčko. Bude hostem speciálního vydání pořadu Inbox, kde převezme dárek, který opravdu nečekal. Premiéru televize odvysílá ve čtvrtek 25. června. Server Digizone.cz o tom informoval Rostislav Kocman, mediální zástupce televize.

Pro Karla Gotta si moderátoři Óčka připravili zcela netradiční gratulace. Míra Hejda poslal pozdrav z Plzně, kde se Karel Gott narodil a začínal jako elektromontér, Michal Klein se pokusil o recitaci a Petr Vágner zas trénoval hlasivky v naději, že si s božským Karlem zazpívá své oblíbené Oči sněhem zaváté. Natáčení bylo úžasné a diváci se mají určitě na co těšit. Vůbec nevadí, že by většině z nich mohl Karel Gott být dědečkem, řekl Jiří Balvín, generální ředitel hudební televize Óčko.

Lupa tip MF temata2

Po natáčení přijal Karel Gott gratulace od vedení televize Óčko. Na fotce je společně s výkonným ředitelem Hynkem Chudárkem, který kandiduje na post generálního ředitele České televize, a generálním ředitelem Óčka Jiřím Balvínem, který Českou televizi též vedl.

Autor článku

Autor byl šéfredaktorem severu Digitálně.tv, oficiálního státního informačního webu k přechodu na digitální televizní vysílání. V minulosti vedl internetové deníky RadioTV.cz a RadioTV.