Hlavní navigace

Když hrají hlavní roli data. Nominujte svůj projekt do nové kategorie Data driven

Redakce

Využíváte big data? Nominujte svůj projekt ve zbrusu nové kategorii Křišťálové Lupy.

Desátý ročník ankety Křišťálová Lupa – Cena českého Internetu představuje novou kategorii. Data-driven počin chce ocenit ty tuzemské projekty, které nejlépe využívají data ke změně chování svých zákazníků či uživatelů. Projekty, pro které jsou big data klíčovou a strategickou součástí. 

Zařadit svůj projekt do této kategorie můžete prostřednictvím nominačního formuláře.  Zajímá nás, v čem je váš projekt unikátní, jakou potřebu a jakým způsobem řeší, jaký objem dat zpracováváte i jaké používáte technologie. 

Nominovat můžete až do 28. srpna. O vítězi pak rozhodne odborná porota. Garantem kategorie je Česká spořitelna, generální partner ankety.  

NMI18_tip do clanku_obecny

Kromě nominace do kategorie Data-driven počin máte samozřejmě jako každý rok možnost nominovat jakýkoliv vlastní projekt či službu do libovolné kategorie. V nominačním formuláři uveďte, kolik uživatelů váš projekt využívá i co se vám povedlo v uplynulém roce. Expertní panel po skončení nominací rozhodne o jeho zařazení do hlasování.  

Nominace probíhají od 20. července do 28. srpna. Finální hlasování veřejnosti proběhne od 16. září do 25. října, slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen se uskuteční ve čtvrtek 19. listopadu tradičně v Divadle Archa.

Našli jste v článku chybu?