Hlavní navigace

Kerestešová, Voříšek, Dejdar, Sokol a další v zimní kampani televize Prima

3. 2. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ VIDEO – „Vsadili jsme na lehkou nadsázku, která by měla k naší velké Primě do budoucna neoddělitelně patřit,“ uvedl marketingový ředitel televize Aleš Pýcha.

Nové identy nasadila do vysílání svého hlavního kanálu televize Prima. Korespondují především s počasím, které v současné době vládne na horách. Do rolí protagonistů byli tentokrát zasazeny tváře televize Prima. Nechybí tu tak například dvojice Klára Doležalová – Karel Voříšek; protagonisté Partičky, tedy Michal Suchánek, Richard, Genzer, Ondřej Sokol a Igor Chmela; moderátor Libor Bouček s hercem Martinem Dejdarem a řada dalších. Svůj vlastní ident mají například i Cesty domů. 

NEPŘEHLÉDNĚTE: Prima Zoom slaví první výročí od svého startu, podívejte se na sváteční promo

Zimní identy byly vyrobeny in-house. Vsadili jsme na lehkou nadsázku, která by měla k naší velké Primě do budoucna neoddělitelně patřit. Na obraz byly nasazeny 30. ledna, tedy s nástupem první „řádné“ nadílky  sněhu, konstatoval Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima, která je držitelem licence pro kanály mediální skupiny Prima. Nedávno byly nasazeny nové identy i do vysílání Primy Zoom. Stalo se tak při příležitosti prvního výročí této stanice, které proběhlo 1. února, tedy o uplynulém víkendu v sobotu.

BRAND

Odkaz na další promo videa najdete zde.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).