Hlavní navigace

Kino Barrandov zveřejnilo první čísla sledovanosti, nejúspěšnější byl 22. duben

4. 5. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Stanice je součástí multiplexu 3, který stoprocentně ovládají České Radiokomunikace. Barrandov Televizní Studio 16. května spustí svůj další tematický kanál, stanici Barrandov Plus.

Nejúspěšnějším dnem v prvních chvílích vysílání tematické televize Kino Barrandov, která se 18. dubna stala součástí zemského multiplexu 3, byla sobota 25. dubna. Tehdy program dosáhl celodenního podílu 0,64 % u diváků starších 15 let a 0,62 % ve skupině lidí od 15 do 54 let. Provozovatel televize, společnost Barrandov Televizní Studio, o tom informoval na serveru Týden.cz, který patří stejně jako Kino Barrandov do skupiny Media Bohemia. Vůbec nejsledovanějším pořadem stanice se tak stal film Důkaz s podílem 0,92 %, který vysílání programu zahajoval. V hlavních rolích se představila Gwyneth Paltrow a Antony Hopkins.

KL24

NEPŘEHLÉDNĚTE: Kino Barrandov je na satelitu, do nabídky ho zařazuje operátor Skylink

Kino Barrandov je součástí multiplexu 3 společnosti Czech Digital Group, kterou stoprocentně ovládají České Radiokomunikace. Barrandov Televizní Studio 16. května spustí svůj další tematický program, stanici Barrandov Plus. Ta bude taktéž součástí multiplexu 3. Barrandov Plus má nabídnout pořady pro děti, ale také dokumenty a vzdělávací formáty. Na poli terestrického vysílání tak bude konkurovat hned několika programům. Na letošní rok oznámil provozovatel nových stanic také spuštění dalšího kanálu, hudební televize Barrandov Muzika. O její podobě ale zatím není v tuto chvíli nic známo.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).