Hlavní navigace

Kino Svět a Retro Music TV budou od začátku dubna měřit peoplemetry

25. 3. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Kino Svět a Retro Music TV vysílají bezplatně v rámci pozemního vysílání v Praze, v nabídce je má i největší kabelový operátor u nás, společnost UPC Česká republika.

Tematické stanice Kino Svět a Retro Music TV se stanou od 1. dubna součástí řádného peoplemetrového měření. Informovala o tom agentura Atmedia, která je na poli reklamy v České republice zastupuje. Vstupem Kina Svět do peoplemetrů už má tato společnost zároveň pod svou hlavičkou třicet tematických programů, z nichž nejznámější jsou například Óčko, TV Pohoda, regionalnitelevize.cz, Spektrum, Fashion TV a řada dalších.

MMF23 tip3

NEPŘEHLÉDNĚTE: Čeká operátory sítí DVB-T v Praze boj o menší televize? Nebylo by to překvapivé

Vstup obou kanálů do peoplemetrového měření není překvapivý. Oba jsou šířeny na území hlavního města v rámci pozemního digitálního vysílání společnosti Prague Digital TV, tedy Regionální sítě 4. Stanice jsou taktéž zdarma k dispozici v rámci streamingu služby Topfun televize. Kino Svět a Retro Music TV nechybí ani v nabídce největšího kabelového operátora u nás, společnosti UPC Česká republika. Druhý jmenovaný kanál je dostupný i v základní nabídce Digital satelitních služeb Skylink a CS Link.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).