Hlavní navigace

KinoSvět chystá kromě Labyrintu záhad i původní seriál Paranormální tým

8. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vysílací schéma stanice se ve večerním čase nemění: Od 20.30 do 21.30 uvede televize profilový dokument, případně dokumenty dne, a od 21.30 do 22.00 profilovou záhadu dne.

Dokumentární televize KinoSvět chystá na nadcházející měsíce po třináctidílném seriálu Labyrint záhad i dvanáctidílný cyklus Paranormální tým. Za ním bude stát opět Ondřej Bezouška, který už pro tento neplacený kanál natáčel v minulosti. Bezouškova dosavadní tvorba bohužel příliš vysokým hodnocením prozatím neoplývá (viz filmová databáze CSFD.cz). KinoSvět je mimo jiné dostupný v téměř celoplošné Regionální síti 7 společnosti Progress Digital, za níž stojí ostravský podnikatel Radim Pařízek, a taktéž v Regionální síti 4 operátora Prague Digital TV.

KL23 hlasovani

K TÉMATU: KinoSvět představí na podzim Vašíčkovy dokumenty, nasadí Labyrint záhad

V dvanáctidílném seriálu bude Ondřej Bezouška zaznamenávat technickými nástroji možná nadpřirozené, možná vysvětlitelné jevy. Co zjistí třeba na Velhartickém hřbitově nebo v Modlivém dolu? láká diváky František Malina, tiskový mluvčí Československé filmové společnosti, která televizi KinoSvět, stejně jako CS Film, CS Mini a Horor Film, provozuje. Další průzkumníci se zaměří na mapování tajemných míst v Čechách, na Moravě a ve Slezsku, doplnil Malina. Diváci se mohou těšit i na akviziční dokumenty – Ničitele mýtů, Kuriózní a neobvyklá úmrtí, Krimi záhady a mimo jiné i americký seriál Impact TV.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).