Hlavní navigace

Kniha IPv6 se slevou 66 procent pouze na IPv6 Day

24. 5. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Blíží se svátek IPv6 a s ním i konference IPv6 Day. Na návštěvníky této akce čeká nejen bohatý program, ale také jedna speciální nabídka — v průběhu setkání bude možné získat se slevou 66 procent, tedy za 105 korun, třetí vydání knihy IPv6 od Pavla Satrapy. Pavel Satrapa je vysokoškolský pedagog a publicista. Řadu jeho článků věnovaných tématům okolo IPv6 najdete v médiích internetových i tištěných. Jeho prezentace a jejich záznamy potom třeba na webech jednotlivých ročníků konference Internet…

Blíží se svátek IPv6 a s ním i konference IPv6 Day. Na návštěvníky této akce čeká nejen bohatý program, ale také jedna speciální nabídka — v průběhu setkání bude možné získat se slevou 66 procent, tedy za 105 korun, třetí vydání knihy IPv6 od Pavla Satrapy.

Pavel Satrapa je vysokoškolský pedagog a publicista. Řadu jeho článků věnovaných tématům okolo IPv6 najdete v médiích internetových i tištěných. Jeho prezentace a jejich záznamy potom třeba na webech jednotlivých ročníků konference Internet a Technologie. Pavel Satrapa se samozřejmě zúčastní i akce v Národní technické knihovně první červnovou středu. Z toho plyne, že pokud si tam knihu IPv6 koupíte, můžete si ji nechat na místě rovnou i podepsat.

Publikaci Pavla Satrapy, stejně jako jakoukoliv jinou publikaci z nabídky knižní edice CZ.NIC, je možné také zdarma stáhnout ze stránek knihy.nic.cz jako e-book.

Autor článku

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).