Hlavní navigace

Michal Hrdlička posilou moderátorského týmu Sportovních novin na Nově

Lukáš Polák

Hrdličku mohou znát diváci Novy jako komentátora sportovních přenosů a také jako jejich moderátora. Svou premiéru ve Sportovních novinách si odbude už dnes.

Doba čtení: 1 minuta

Po jednadvacetiletém Martinu Čermákovi míří do moderátorského týmu Sportovních novin na TV Nova další nováček, třiadvacetiletý Michal Hrdlička. Přesto, že v tomto zpravodajském bloku ho uvidí diváci poprvé, na Nově už pracuje čtyři roky. Doposud se ale věnoval pouze sportovním přenosům, které komentoval a případně v nich vystupoval jako moderátor. Nova je v poslední době se změnami ve zpravodajství poměrně aktivní. Například Ivetu Vítovou nedávno přesunula do polední relace.

Interka19

K TÉMATU: Kanoista Martin Čermák novým moderátorem Sportovních novin na Nově

Před čtyřmi lety jsem byl poměrně nervózní a bylo to na mě znát. Svůj první rozhovor jsem dělal v roce 2009 s Janem Kollerem před kvalifikačním utkáním Česko – Polsko. Postupně jsem získával na jistotě a nyní se cítím výborně, na vysílání se velice těším – nastupuje ten správný adrenalin, uvedl při příležitosti svého kariérního postupu sám Hrdlička. Moderátor Michal Hrdlička pochází z ryze sportovní rodiny, sportu se věnuje už od útlého věku. Původně měl být profesionálním fotbalistou, plány mu však zhatilo zranění.

Našli jste v článku chybu?