Hlavní navigace

Komentátor Václav Tittelbach po devatenácti letech definitivně opustil Novu

21. 12. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

„Na Nově jsem byl skoro 19 let a odcházím po vzájemné dohodě. Nyní bych se chtěl věnovat moderování sportovních akcí,“ uvedl ke svému odchodu z televize Tittelbach.

Televizi Nova opustila jedna z tváří, která u jejího vysílání stále od úplného zrodu, roku 1993, tedy ještě v době, kdy tato stanice nevysílala. Jde o komentátora Václava Tittelbacha. Tittelbach už v druhé polovině dubna zmizel z obrazovky, kde moderoval Sportovní noviny. Televize dala před ním přednost mladším tvářím. Objevil se tu Petr Suchoň, a později i někteří další nováčci. Na Tittelbachův odchod upozornila sama Nova prostřednictvím svého zpravodajského webu tn.cz.

BRANDstorming tip2

K TÉMATU: Nova stáhla Václava Tittelbacha z moderování Sportovních novin

Na Nově jsem byl skoro 19 let a odcházím po vzájemné dohodě. Nyní bych se chtěl věnovat moderování sportovních akcí, konstatoval při této příležitosti sám Tittelbach. Václav byl dlouhé roky nedílnou součástí sportovní redakce televize Nova. Nyní se ale rozhodl jít vstříc dalším výzvám mimo televizi Nova. A s díky mu přejeme mnoho štěstí, doplnilo kdysi populárního komentátora a moderátora, který se proslavil řadou nezapomenutelných hlášek, PR oddělení Novy.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).