Hlavní navigace

Kompletní SP1 pro Windows Vista se již testuje

25. 9. 2007
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Microsoft včera začal s testováním prvního servisního balíčku pro Windows Vista. Zatím se však nejedná o veřejné testování. Kompletní betaverzi dostala k vyzkoušení uzavřená skupina 12.000 testerů. Do rukou testerů míří i nultý release candidate systému Windows Server 2008. Finální verze obou produktů by měla být k dispozici během prvního čtvrtletí příštího roku. Na příští rok je v plánu i třetí servisní balíček pro Windows XP a spekuluje se i o nové verzi rozhraní Windows Media Center nebo…

Microsoft včera začal s testováním prvního servisního balíčku pro Windows Vista. Zatím se však nejedná o veřejné testování. Kompletní betaverzi dostala k vyzkoušení uzavřená skupina 12.000 testerů. Do rukou testerů míří i nultý release candidate systému Windows Server 2008. Finální verze obou produktů by měla být k dispozici během prvního čtvrtletí příštího roku. Na příští rok je v plánu i třetí servisní balíček pro Windows XP a spekuluje se i o nové verzi rozhraní Windows Media Center nebo přehrávače Windows Media Player. (News Blog)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.