Hlavní navigace

Končí Facebook Questions, pro Stránky a Skupiny zatím zůstávají

22. 10. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Vytváření ankety Podle AllFacebook.com končí Facebook Questions, tedy to co bylo v české verzi Facebooku známo pod „Položit otázku“ a umožňovalo vytváření anket. Facebooku se ani po mnoha měsících pokusů nepodařilo Questions uvést do skutečně použitelného stavu.  Ani poslední podoba ze září tohoto roku nepřinesla nic, coby na Facebooku nepůsobilo jako vytržené z kontextu a neposkytovalo odpovídající zapojení přátel. Questions si navíc prošly i několika obdobími, kdy z nich pokusy Facebooku…

Vytváření ankety

Podle AllFacebook.com končí Facebook Questions, tedy to co bylo v české verzi Facebooku známo pod „Položit otázku“ a umožňovalo vytváření anket. Facebooku se ani po mnoha měsících pokusů nepodařilo Questions uvést do skutečně použitelného stavu. 

Ani poslední podoba ze září tohoto roku nepřinesla nic, coby na Facebooku nepůsobilo jako vytržené z kontextu a neposkytovalo odpovídající zapojení přátel. Questions si navíc prošly i několika obdobími, kdy z nich pokusy Facebooku vytvořilx hodně otravný prvek, který se neustále vracel a obtěžoval – navíc bez možnosti se pokládaných otázek jakkoliv zbavit.

Výsledek, vytvořená "Anketa"

Výsledek, vytvořená „Anketa“

Questions tak končí pro uživatele, na Stránkách a ve Skupinách možnost pokládat otázky a vytvářet ankety zůstane. Z vyjádření Facebooku pro AllFacebook.com ale víceméně plyne, že Facebook Questions nemíní dál jakkoliv rozvíjet ani vylepšovat.

Zdroj: Facebook Ends Questions App For Users

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).