Hlavní navigace

Konec bombardování Googlem

Jiří Macich ml.

Google upravil algoritmus vyhledávače tak, aby předcházel tzv. Google bombám, kterými se baví tisíce lidí na celém světě především na adresu politiků. V Česku se jich vynořilo větší množství v období před loňskými volbami. Řešení se zdá být zatím účinné. Na dotazy miserable failure, namyšlený buran, senilní ješita, prasopes, ministerstvo brutality, zločinci a vrazy apod. se nyní zobrazují relevantní výsledky. Opatření proti Google bombám byla přijata již v roce 2004, ale ukázala se jako…

Google upravil algoritmus vyhledávače tak, aby předcházel tzv. Google bombám, kterými se baví tisíce lidí na celém světě především na adresu politiků. V Česku se jich vynořilo větší množství v období před loňskými volbami. Řešení se zdá být zatím účinné. Na dotazy miserable failure, namyšlený buran, senilní ješita, prasopes, ministerstvo brutality, zločinci a vrazy apod. se nyní zobrazují relevantní výsledky. Opatření proti Google bombám byla přijata již v roce 2004, ale ukázala se jako neúčinná. (Official Google Webmaster Central Blog)

Našli jste v článku chybu?
26. 1. 2007 17:20
IMHO jsou relevantnější stránky, které se té kauze s namyšleným buranem opravdu věnují než samotný web J. Paroubka.
26. 1. 2007 17:08
christof (neregistrovaný)
souhlasím, výsledky jsou relevantní, třeba při hledání "namyšlený buran" je jako první odkaz na článek "Jak se Jirka Paroubek koukl Gůglu na zoubek"