Hlavní navigace

Konec pedofilů na Internetu

27. 1. 2005
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Microsoft a AOL pomáhají dětem. Vytvořili pro ně stránku, na kterou mohou hlásit pedofily. Informace dostupné na této stránce mohou být použity jako důkazy při trestním stíhání. Spolupracovali na tom policejní vyšetřovatelé z celého světa a internetové chaty budou nepřetržitě sledovat policisté. Dokážete si to představit? Jak na Internetu poznáte takového pedofila? Jak ho vůbec poznáte normálně? Jak se děti naučí banovat pedofily? Budou se to učit ve škole? A proč BBC neuvedla na tuto stránku…

Microsoft a AOL pomáhají dětem. Vytvořili pro ně stránku, na kterou mohou hlásit pedofily. Informace dostupné na této stránce mohou být použity jako důkazy při trestním stíhání. Spolupracovali na tom policejní vyšetřovatelé z celého světa a internetové chaty budou nepřetržitě sledovat policisté. Dokážete si to představit? Jak na Internetu poznáte takového pedofila? Jak ho vůbec poznáte normálně? Jak se děti naučí banovat pedofily? Budou se to učit ve škole? A proč BBC neuvedla na tuto stránku odkaz? Asi bude tajná.
Aktualizováno: Daniel Dočekal upozornil, že BBC po sobě špatně překládá. Originální verze článku hovoří o něčem zcela jiném a nabízí i odkaz na cílovou stránku.

Autor článku

Autor do května 2013 působil jako CEO srovnávače Heureka.cz, předtím pracoval v jablonecké společnosti Miton. Vystudoval Hospodářskou fakultu v Liberci a příležitostně píše svůj blog Oříšek.net.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).