Hlavní navigace

Konec podpory Windows 98/Me už za tři měsíce

Jiří Macich ml.

Přesně 11. července letošního roku končí už i rozšířená a z části placená podpora ze strany Microsoftu pro operační systémy Windows 98, Windows 98 Se a Windows Me. Ještě rok po tomto datu budou mít uživatelé na webu Microsoftu k dispozici informace související s technickou podporou, ale ty už nebudou aktualizovány a navíc pro zmíněné verze systému Windows nebudou vycházet žádné záplaty. Microsoft proto doporučuje přechod na novější verzi Windows, s čímž však může mít řada uživatelů problém.…

Přesně 11. července letošního roku končí už i rozšířená a z části placená podpora ze strany Microsoftu pro operační systémy Windows 98, Windows 98 Se a Windows Me. Ještě rok po tomto datu budou mít uživatelé na webu Microsoftu k dispozici informace související s technickou podporou, ale ty už nebudou aktualizovány a navíc pro zmíněné verze systému Windows nebudou vycházet žádné záplaty. Microsoft proto doporučuje přechod na novější verzi Windows, s čímž však může mít řada uživatelů problém. Někteří uživatelé totiž setrvávají na starší verzi Windows jen z důvodu nižší hardwarové náročnosti, takže výměna operačního systému bude pro ně spojena i s výměnou hardwaru. (BetaNews)

Našli jste v článku chybu?
6. 5. 2006 10:09
McTew (neregistrovaný)
Heh, rozjel sem XPčka Prof i na ATčkovym poči s konfigurací 188MHz, 64MBRAM, 2MB grafika, 3GBHDD ... frčí to v rámci možností, byl sem překvapen jak přijatelně, hrozně mi to pomohlo s hledáním driverů, nastavení sítě ........ super. Čili cokoliv výkonějšího pojede taky ;)