Hlavní navigace

Konference Internet a Technologie má kompletní program. Je možné se začít registrovat

7. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Sdružení CZ.NIC zveřejnilo na adrese www.nic.cz/it12/ oficiální webovou prezentaci nadcházejícího pátého ročníku konference Internet a Technologie (12). Na stránkách je možné se seznámit s finální podobou programu včetně časového harmonogramu jednotlivých přednášek. Součástí stránek je také registrační formulář pro přihlášení na akci.

Sdružení CZ.NIC zveřejnilo na adrese www.nic.cz/it12/ oficiální webovou prezentaci nadcházejícího pátého ročníku konference Internet a Technologie (12). Na stránkách je možné se seznámit s finální podobou programu včetně časového harmonogramu jednotlivých přednášek. Součástí stránek je také registrační formulář pro přihlášení na akci.

Konferenci Internet a Technologie 12 pořádají 24. listopadu společně sdružení CZ.NIC a CESNET. Oficiálním partnerem akce je Matematicko-fyzikální fakulta Univerzity Karlovy, na jejíž půdě se bude jubilejní setkání fanoušků internetových technologie konat.

ICTZ23

Většinu příspěvků naplánovaných v programu propojí návaznost na spolupráci s akademickým prostředím a open source projekty určené odborné komunitě aktivní v oblasti internetových technologií. Z těchto úhlů pohledu se budeme věnovat například problematice certifikátů a jejich možnému uložení do DNS, stavu vývoje BINDu 10, nové směrovací infrastruktuře LISP či informacím získaným z provozu DNS. V programu konference bude také přednáška nestora českého internetu Jiřího Peterky při příležitosti registrace milionté domén .CZ, uvedl Ondřej Filip, výkonný ředitel CZ.NIC.

Součástí konference budou vedle hlavního programu také workshopy. V jejich průběhu se budou členové Laboratoří CZ.NIC věnovat DNS serveru Knot a routovacímu démonu BIRD. Workshopy se zaměří zejména na praktické ukázky využití technologií, zájemci o účast na nich by si proto měli přinést vlastní počítače.