Hlavní navigace

Koordinátor české digitalizace Zdeněk Duspiva přijde do Interview ČT 24

26. 5. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 322915
26. 5. 2010

Národní koordinátor české digitalizace Zdeněk Duspiva přijal pozvání veřejnoprávní televize a v pátek 28. května bude hostem publicistického pořadu Interview ČT 24 na tomto zpravodajském kanálu. Sám Duspiva na to upozornil na svém blogu. Tato aktivita souvisí s blížícím se vypnutím analogového televizního vysílání v územní oblasti České Budějovice, které bylo stanoveno na 30. června.

Interview ČT 24 se vysílá každý všední den v premiéře od 17:32. Moderátory jsou František Lutonský nebo Daniela Drtinová. Dotazy do pořadu mohou zasílat diváci na e-mailovou adresu: interview@ces­katelevize.cz. Vypínání analogového vysílání na Českobudějovicku se bude týkat vysílačů Mařský vrch, Kleť a Radimovice, tedy kromě jihočeské metropole také Vimperka a Tábora. Oblast je již v tuto chvíli pokryta digitálním signálem a vypnutí analogu tak prakticky nic nebrání.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.