Hlavní navigace

Kraus bude mít na Primě vlastní pořad. Podrobnosti se dozvíme zítra

28. 6. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
28. 6. 2010

Televize Prima dnes upozornila novináře, že moderátor Jan Kraus bude mít na české komerční dvojce vlastní pořad. Nejde však o roli porotce v podzimním programovém taháku Česko Slovensko má talent, o které se již ví, ale ještě další formát. Jan Kraus se vrací na obrazovky televize Prima s novým pořadem. Více informací vám sdělíme na briefingu v úterý, sdělila novinářům stručně mluvčí Jana Kocová.

ČTĚTE TAKÉ: Jan Kraus: Uvolněte se, prosím nebude pokračovat ani na jiné televizi

To, zdali půjde o talk show nebo úplně jiný pořad, Prima pochopitelně tají. Jan Kraus však už koncem května pro Hospodářské noviny uvedl, že pořad Uvolněte se, prosím, se kterým končí na České televizi, se na žádné jiné stanici neobjeví. Uvolněte se, prosím skončilo. O pokračováni neuvažuji. Ani na jiné televizi, řekl tehdy listu Kraus, který však není spjatý pouze s pořadem, jenž se na obrazovce ČT objevil poprvé v roce 2004. Právě na Primě se již v minulosti objevil ve formátu Další, prosím.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.